Raiting

Raitingul elevilor Clubului pentru sezonul 2017-2018, I semestru.

*PFG - Pregătirea Fizică Generală

*PFS - Pregătirea Fizică Specială

Copii 4-6 ani

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGCupa Moş Crăciun DecembrieIanuarieTOTAL
COJOCARU Alexei881616306,5084,5
MUNTEAN Daniil7,756,2512142654,575,5
SÎTNIC Matvei6,256,5106276,5770
BUDECI Alex05612316,56,567
COJOCARU Nadejda7,58148236,5067
KOLGANOV Leonid87,5810216,52,563,5
PANU Ștefan4,252,5000006,75
IZMAN Robert5,55,5

Copii 6-7 ani

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGCupa Moş Crăciun DecembrieIanuarieTOTAL
BADAREVA Sonia11,2512261238911119
NEGREAȚĂ Daniil11,25818204068114,75
NEGREAȚĂ Alexandr8,51024183747108,5
DARCIUC Mihail001616346880
SCORPAN Cristina109261406974
PRANEȚCHII Ianoș013,51003531172,5
ANGHELI Dmitrii4,2511228308770,25
SCORPAN Gleb7,58,51210067,7551,5
PALIENCO Piotr9,51014003945,5
NESTOR Daniel00201005137

Copii 8-9 ani

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGCupa Moş Crăciun DecembrieIanuarieTOTAL
MOGA Ionuț1061519325794
TONU Liviu011613358884
BELINSCAIA Emilia001793161073
LOZOVSCHII Daniil9,58117178464,5
KOVAL Vadim06715235258
ŞPAК Vlada0619174595101
ENGELEN Xander011131197354

Copii 8-9 ani taolu

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGTehnicaDecembrieIanuarieTOTAL
ȘCERBAKOV Victor12,2512142027,01010105,25
ZABUDSCAIA Iulia97181829,86895,8
ISTRU Arina126221025,85787,8
SMIRNOVA Maria1010161430,82284,8
ISTRU Artiom126201622,24484,2
MALACILÎ Timur810101623,25173,2
IBRIȘIM Roman8712822,07872
SMIRNOV Iacov109,581217,52261,0

Copii 10-12 ani

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGTehnicaDecembrieIanuarieTOTAL
BAXAN Victor9,513171726,06391,5
BRAILIȚA Ivan78111319,84365,8
NEGARĂ Aliona5115919,34962,3
BOCŞA Aurel0513150,08950
BOCŞA Dumitru3,559110,08942
BOTNARI Alexandr62770,08636
BADAREV Daniil11919190,05871
GURIEVSCHI Andrei02000,08414

Juniori 12-14 ani

NUME, PrenumeOctombrie
NoiembrieSuplețeaPFGTehnicaDecembrieIanuarieTOTAL
MERLA Sergiu1616121431,31116116,3
MALACILÎ Maxim1316181635,795112,7
DUBROVSCHI Semion108182032,77095,7
ISTRU Denis1013101426,38889,3
GRINIOVA Varvara7,511181029,37587,8
SUVEICĂ Mihai79141027,771286,7
ZUBCO Valeriu5616120,06752
SERJANTU Chiril04880,02022,0
ZABUDSCHII Egor00000,0459
ECHIM Mihail20000,0035